Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
11 postów 22 komentarze

"Nie bądź złośliwy", formalne korporacyjne hasło Google

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiele krytyki odnosi się do kwestii, które nie zostały jeszcze ustalone przez prawo cyberprzestrzeniKrytyka Google obejmuje domniemane niewłaściwe manipulowanie wynikami wyszukiwania, wykorzystywanie własności intelektualnej innych osób, zarzuty cenzurowania wyników wyszukiwania i treści, zużycie energii w serwerach Google, a także tradycyjne zagadnienia biznesowe.

Google to amerykańska korporacja publiczna - zainwestowała w wyszukiwarki internetowe, cloud computing i technologie reklamowe. Google rozwija szereg usług i produktów internetowych i generuje zyski głównie z reklam w programie AdWords.

Misja Google to uporządkowanie światowych zasobów informacji, aby stały się powszechnie dostępne i użyteczne. Ta misja i środki użyte do osiągnięcia celu, wzbudziły obawy wśród krytyków spółki. Wiele krytyki odnosi się do kwestii, które nie zostały jeszcze ustalone przez prawo cyberprzestrzeni.
 

dobrze-rosjanom-w-estonii

webcache.googleusercontent.com/search


prezydent-al-assad-i-wojna-w-syrii-chodzi-o-izrael

webcache.googleusercontent.com/search


Google zwiększyło swoją dominację w wyszukiwaniu stając się strażnikiem informacji pomimo konfliktu interesów pomiędzy zbieraniem informacji i reklamami otaczającymi te informacje.

"Nie bądź złośliwy" - takie było formalne korporacyjne hasło Google.


 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031